Podział działek – Poznań

Maciej Trzaskowski

 

664 332 263

Maciej Trzaskowski to geodeta działający w Poznaniu i okolicach, który wykonuje podział działek oraz inne prace geodezyjne. Zadaniem geodety jest tutaj stworzenie projektu podziału działki na bazie dokumentacji. Odszukuje on oraz określa granice przedmiotowej działki, a także wyznacza nowe granice działek.

Świadczymy różne usługi geodezyjne – można zgłosić się do nas, jeżeli potrzebna Państwu mapa do celów projektowych lub inne prace, o których można przeczytać na naszej stronie.

Wyznaczanie działek, scalanie gruntów na terenie Poznania i okolic

Geodeta Maciej Trzaskowski zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych prac geodezyjnych, takich jak tyczenie działek i scalanie gruntów w Poznaniu, Swarzędzu, Luboniu i okolicy. Firma powierzone zadania realizuje powierzone szybko i efektownie. Posiadamy duże doświadczenie oraz nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam na spełnienie oczekiwań osób, dla których pracujemy. W dodatku proponujemy bardzo korzystne ceny.

geodeta na budowie

Szukanie granic i wyznaczanie punktów granicznych

Geodeta tworzy projekt podziału działki bazując na dokumentacji. Jego zadaniem jest odszukanie i określenie granic przedmiotowej działki. Zajmuje się wyznaczeniem w terenie punktów granicznych, które są nowymi granicami działek. Przedstawia granice zainteresowanym – to znaczy właścicielowi oraz właścicielom sąsiadujących nieruchomości. Po uzyskaniu zgody na nowy przebieg granic, tworzony jest protokół z przyjęcia granic. Na końcu sporządzana jest dokumentacja dotycząca podziału.

Geodeta w Poznaniu Maciej Trzaskowski wykonuje profesjonalne pomiary geodezyjne oraz inne prace związane z tym obszarem. Z usług korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Atutami działalności są dokładność oraz terminowość. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z naszej oferty.
 

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

MACIEJ TRZASKOWSKI – GEODETA UPRAWNIONY

ul. Rzemieślnicza 4
62- 020 Swarzędz
Tel. +48 664 332 263
e-mail: maciej.trzaskowski@polisystem.pl