Mapa do celów projektowych – Poznań

Maciej Trzaskowski

 

664 332 263

Mapa do celów projektowych to jedna z usług, którą wykonuje geodeta w Poznaniu Maciej Trzaskowski. Jest to dokumentacja, która zawiera wiele istotnych informacji i opracowywana jest na potrzeby różnego rodzaju inwestycji. Mapa do celów projektowych zawiera najczęściej linie zabudowy, osie dróg, obszary zieleni oraz usytuowanie innych obiektów na danym terenie. Bazując na mapie projektowej wykonuje się projekt budowlany.

Sporządzanie map geodezyjnych na terenie Poznania i okolic

Geodeta Maciej Trzaskowski świadczy fachowe usługi geodezyjne w Poznaniu i okolicach – m.in. w Swarzędzu oraz w Luboniu. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy geodezyjnej, która rzetelnie wywiązuje się z powierzonych prac, takich jak sporządzanie map geodezyjnych, zachęcamy do kontaktu. U nas masz gwarancję terminowości oraz dokładnie wykonanych zadań. Wykonujemy pomiary geodezyjne oraz inne prace związane z tym obszarem. Posługujemy się nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu prace przebiegają szybko i efektywnie. 

geodeta na budowie

Kiedy wymagana jest mapa od geodety?

Mapy geodezyjne są niezbędne, by uzyskać pozwolenie na budowę niemal każdego obiektu budowlanego. Dotyczy to również sytuacji, gdy samodzielnie zajmujemy się budową na terenie działki. Powstawanie nowego obiektu, który na stałe jest związany z gruntem wymaga stworzenia mapy do celów projektowych. 

Mapa będzie konieczna w przypadku:

  • budowy domu;
  • przyłączenia posesji do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej;
  • opracowania sieci uzbrojenia terenu;
  • budowy drogi;
  • innych elementów dotyczących zagospodarowania terenu.

Geodeta w Poznaniu Maciej Trzaskowski opracowuje profesjonalne mapy oraz świadczy inne usługi geodezyjne. Duże doświadczenie naszego zespołu oraz wysokie kompetencje umożliwiają wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Elastyczne podejście do klienta, pozwala nam spełnić oczekiwania firm oraz osób, dla których realizujemy prace. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.
 

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

MACIEJ TRZASKOWSKI – GEODETA UPRAWNIONY

ul. Rzemieślnicza 4
62- 020 Swarzędz
Tel. +48 664 332 263
e-mail: maciej.trzaskowski@polisystem.pl