Geodezyjna inwentaryzacja – Poznań

Maciej Trzaskowski

 

664 332 263

Maciej Trzaskowski to geodeta działający w Poznaniu i okolicach, który przeprowadza inwentaryzacje budynków. Inwentaryzacja powykonawcza budynków polega na opracowaniu dokumentacji geodezyjnej, którą tworzy się po zakończeniu prac budowlanych. Ma to na celu zebranie bieżących danych na temat przestrzennego rozmieszczenia elementów zagospodarowania działki albo terenu. 

Usługa inwentaryzacji budynków na terenie Poznania i okolic

Firma geodezyjna Macieja Trzaskowskiego wykonuje inwentaryzacje budynków w Poznaniu i okolicach – m.in. w Swarzędzu i Luboniu. Z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak również klienci indywidualni. Nasze atuty to terminowość oraz sumienność podczas realizacji zleceń. Doświadczenie oraz umiejętności umożliwiają nam wykonywanie zleconych prac na najwyższym poziomie. Firma realizuje profesjonalne pomiary geodezyjne oraz inne usługi z nimi związane. W razie pytań dotyczących naszych usług, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

geodeta na budowie

Prace związane z inwentaryzacją

Jak wygląda inwentaryzacja powykonawcza? Geodeta po tym jak wykona pomiary nowych oraz zmodyfikowanych obiektów budowlanych, tworzy mapę z inwentaryzacji powykonawczej. Ma również obowiązek przekazania kierownikowi budowy informacji na temat zgodności albo odstępstw od projektu budowlanego wybudowanych projektów.

Następny etap to dostarczenie dokumentów do wydziału dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Służy to zaktualizowaniu informacji zamieszczonych w ewidencji gruntów i budynków, a także ewidencji sieci uzbrojenia terenu. Kopie mapy oraz dokumentów inwentaryzacyjnych otrzymuje także właściciel budynku. Inwentaryzacja obejmuje każdy obiekt budowlany, który otrzymał pozwolenie na budowę.

Geodeta w Poznaniu Maciej Trzaskowski świadczy profesjonalne usługi. Duża wiedza oraz kompetencje doświadczonego zespołu sprawiają, że prace wykonywane są sprawnie oraz efektywnie. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, zachęcamy do kontaktu.
 

Kontakt

Zadzwoń lub napisz

MACIEJ TRZASKOWSKI – GEODETA UPRAWNIONY

ul. Rzemieślnicza 4
62- 020 Swarzędz
Tel. +48 664 332 263
e-mail: maciej.trzaskowski@polisystem.pl